אנחנו מזמינים אתכם להתנדבות יצירתית ומגניבה במרכז היום בעשרת, ביוזמת היחידה להתנדבות במחלקה לשירותים חברתיים במועצה ובשיתוף עם עמותת "one day social volunteering"/ 

במהלך הפעילות נגיע למועדון חברתי של אזרחים וותיקים שבו הם מבלים במהלך היום ונקים שם מגרש פטאנק - משחק כדור אשר משלב טקטיקה, אסטרטגיה, עבודת צוות וקורדנציה גבוהה ומותאם לכל הגילאים.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לפעילות שתשמח את האזרחים הותיקים ותסייע להם להנות מחיי חברה פעילים וטובים יותר במועדון !

לאחר מכן – כחלק מה”אני מאמין” שלנו, נמשיך לבילוי משותף (פיקניק, בר, מסעדה).

***מספר המקומות מוגבל עקב מגבלת מקום, לכן- יש לשריין מקום מראש באמצעות טופס ההרשמה הנ”ל***

שימו לב – בעוד שהארגון שלנו מאמין בהתנדבות מתי שאתם רוצים ובאיזה תחום שאתם רוצים- ברגע שנרשמתם בטופס – אתם “תופסים מקום” ואנחנו לוקחים בחשבון שאתם מגיעים – ולכן, אנו מבקשים מכם לשריין את השעות הללו ביום שלכם עבור ההתנדבות . לכן, אם אתם חושבים שאולי לא תוכלו להגיע – אנא אל תרשמו בשלב זה.

4 ימים לפני הפעילות – תקבלו אישור על השתתפותכם בפעילות (כמובן, במידה ועוד נשארו עדיין מקומות פנויים בהתנדבות).

לרישום להתנדבות 

בעצם הרשמתי לפעילות אני נותן לארגון ״יום אחד התנדבות חברתית״, נציגיה ועובדיה את הזכות לצלם תמונות במהלך הפעילות בהן אני עשוי/ה להופיע. אני מאשר ל״יום אחד התנדבות חברתית״ להשתמש בתמונות ולהשתמש בהם לצורך פרסומים של הארגון.
אני מסכים שארגון ״יום אחד התנדבות חברתית״ עשוי לעשות שימוש בתמונות האלה, עם או בלי השם שלי לכל מטרה חוקית, לדוגמא: פרסום, שיווק והצגה באתר וברשתות חברתיות